Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Мальті виправдали німецького капітана судна Lifeline, що рятувало мігрантів

Він успішно оскаржив штраф у 10 тисяч євро за порушення правил реєстрації рятувального корабля Lifeline.

Німецький капітан Клаус-Петер Райш домігся на Мальті скасування штрафу у 10 тисяч євро, який він отримав після доправлення в цю країну понад 200 врятованих мігрантів на судні Lifeline.

Про відповідне рішення апеляційного суду у Валетті у середу, 7 січня, повідомляє інформаційне агентство dpa.

Суддя апеляційної інстанції мотивував своє рішення тим, що прокуратура не змогла довести наявність у Райша злочинних намірів, коли він влітку 2018 року спрямував свій корабель у мальтійські територіальні води. "Неймовірно. Я переміг", - написав Райш на своїй сторінці у соцмережі Twitter у вівторок 7 січня.

У травні 2019 року Райша визнали винним у порушенні правил реєстрації корабля Lifeline, що ходив під прапором Нідерландів. Суд першої інстанції оштрафував його тоді на 10 тисяч євро. Влітку 2018 року команда судна Lifeline врятувала біля узбережжя Лівії 234 нелегальних мігранта.

Нагадаємо, 2019 року кількість незаконних перетинів зовнішніх кордонів Євросоюзу порівняно з минулим роком скоротилася приблизно на 10%. Порівняно з 2015 роком ця цифра зменшилася майже в десять разів.

Відео До В'єтнаму повернули тіла мігрантів, що загинули у фурі у Великій Британії

Сьогодні зранку у Ханої приземлився британський літак на якому привезли тіла 16 з 39 загиблих, їх незабаром передадуть родичам. Вантажівку, у холодильній камері якої на смерть замерзли 31 чоловіків і 8 жінок, знайшли у містечку під Лондоном наприкінці жовтня.

До В'єтнаму повернули тіла мігрантів, що загинули у фурі у Великій Британії

Вибір редакції