На Марш єдності проти тероризму в Парижі зібралися півтора мільйона людей

Дата публікації
На Марш єдності проти тероризму в Парижі зібралися півтора мільйона людей

У Парижі сьогодні відбувся Марш єдності / olex-kurinniy.livejournal.com

Підтримати акцію у Францію приїхали понад 40 світових лідерів.

Сьогодні Марш єдності у центрі Парижа зібрав півтора мільйона людей, які вийшли висловитися проти тероризму в світі. Цю подію вже назвали історичною, бо засудити насилля у Франції прибули ще й понад 40 світових лідерів. У Парижі зараз підвищені заходи безпеки, порядок пильнують тисячі поліцейських і військових.

На чолі колони були родичі жертв нападу, французький президент Франсуа Олланд, а також світові лідери - канцлер Німеччини Ангела Меркель, британський прем'єр Девід Камерон, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, іспанський прем'єр Маріано Рахой. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Президент України Петро Порошенко також долучився до світових лідерів і сьогодні прилетів у Париж, щоб приєднатися до Маршу єдності. Також до Маршу єдності приєдналася своєю колоною українська громада.

Марш єдності у центрі Парижа зібрав півтора мільйона людей

Марш єдності у центрі Парижа зібрав півтора мільйона людей

"Ми також постраждали від тероризму - ми розуміємо французький народ і ми разом з ними в цю годину", - зазначила Любов Бондарчук.

"Треба, щоб уся Європа - від Франції до України - піднімалася проти терористів, що хочуть ділити і націю, і дух, і людей", - наголосила Наталка Пастернак.

Майже всі учасники Маршу єдності вигукують "Шарлі" і аплодують, а також несуть з собою постери або футболки з уже всім відомим написом "Je suis Charlie" ("Я є Шарлі"). Французькі мас-медіа також розшукали людину, яка першою поширила цей слоган і ним виявився Жоакім Ронцин - француз українського походження.

Подібні Марші єдності сьогодні відбувається у французькому Ліоні та бельгійському Брюсселі (тут зібралося 15 тисяч людей).

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

На площу Націй у Парижі постійно підходять десятки тисяч людей

На площу Націй у Парижі постійно підходять десятки тисяч людей

Паризьку трагедію, коли загинули 17 людей, назвали найкривавішим терактом в історії країни за останні півстоліття. Як розгорталися події - дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

Хроніка кривавих терактів у Парижі

Хроніка кривавих терактів у Парижі

Наступна публікація