На Меркель готувався замах

Проти неонациста, який планував замах на канцлера ФРН поліція не вжила ніяких заходів.

Німецьким правоохоронним органам відомий неонацист, який готував замах на канцлера ФРН Ангелу Меркель, проте вони не вжили заходів, щоб його затримати, пише італійський тижневик L'Espresso.

Про детективну історію із замахом, який не відбувся, виданню розповів на умовах анонімності італієць, вхожий у кола німецькомовних неонацистів, від Німеччини до Альто-Адідже (Італія) та Австрії.

Він контактує з ними, він знає їх в обличчя, відвідує одні і ті ж заходи. Італієць розповів про Н.Р., 50-річного німця: "Він одержимий, він хоче влаштувати проти Меркель теракт. Він озброєний, і його плани підтримують інші німецькі неонацисти". За його словами, Н.Р. живе в Бремерхафені, на узбережжі Північного моря.

"Він абсолютно шалений. Він називає себе нацистом, але головне - він маніяк. Він кілька разів повторив, що, якщо не знайде надійної групи, з якою можна організувати теракт, то завдасть удару сам. "Мені нема чого втрачати", - постійно повторює він. Він живе з цією параноєю. Я думаю, що німецька поліція його недооцінила. Я б не був на їхньому місці аж таким спокійним, він не базіка, він про все говорить серйозно. Навіть донька боїться батька і того, що він може зробити," - говорить джерело.

Італієць розповів, що більше року тому терорист зустрічався з угрупованням, яке згодом було розгромлено, його члени потрапили у в'язницю. Тоді італійське угруповання відмовило німцеві у допомозі, оскільки метою групи були італійці. Н.Р. говорив, що слід вбити всіх євреїв, але його головним завданням, яке він має намір виконати будь-якою ціною, було вбивство Ангели Меркель. Ненависть до глави уряду продиктована її "лівою" політикою і тим, що вона нібито повергнула Німеччину в пекло. Не знайшовши однодумців у Італії, терорист повернувся до Німеччини.

Джерело розповіло, що в ході допитів неонацистів слідчим стало відомо про терориста і його наміри. Вся інформація була передана до міністерства внутрішніх справ. Але, за словами джерела, німецька влада не проводила жодних обшуків у будинку у Н.Р., він живе, як і жив: торгуючи наркотиками, яких сам не вживає.

"Свастика і наркотики, неонацистський варіант. Н.Р., мабуть, має в своєму розпорядженні достатні фінансові кошти, бо цими днями він повернувся в Альто-Адідже" – зазначили ЗМІ. Саме у ці дні там у горах перебуває канцлер ФРН Ангела Меркель.

Читайте також:

ГПУ звинуватила німецького експерта у втручанні у внутрішні справи України

Меркель пообіцяла посприяти у скасуванні віз між Росією і ЄС

МЗС узгодило дату зустрічі Януковича і Меркель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: