На місце померлого Маккейна до Сенату США балотуватиметься колишній астронавт

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Астронавт Марк Келлі має намір зайняти місце "друга України" Маккейна.

Колишній астронавт Марк Келлі оголосив, що балотуватиметься в Сенат США на місце покійного Джона Маккейна.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

До початку своєї передвиборчої кампанії Келлі також записав відео, в якому розповів про причини, які підштовхнули його балотуватися.

"Мені не байдужі люди. Мені не байдужа Аризона. Мені не байдужа ця нація. Тому я вирішив почати кампанію в Сенат США ", - пояснив колишній астронавт. 

Келлі до цього жодного разу не обіймав державну посаду. Протягом 2001-2011 років він зробив чотири космічні польоти. До того як стати астронавтом, він був пілотом ВМФ США.

Дружина Келлі Габріель Гіффордс була членом Палати представників США від Арізони. У 2011 році на Гіффордс було скоєно замах. Стрілець, 22-річний Джаред Лі Лофнер, також поранив 19 осіб і вбив шістьох. Після події Келлї і його дружина послідовно виступають за закони, що обмежують володіння зброєю на території США.

Вибори в сенат США відбудуться в листопаді 2020 року.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні Джон Маккейн вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.

ВідеоАмериканського сенатора Джона Маккейна поховали в Аннаполісі

Американського сенатора поховали в Анаполісі, на території Військово-морської академії, яку він закінчив 60 років тому, поблизу його колишнього однокурсника та друга, адмірала Чака Ларсона. До того на вихідних з Маккейном прощалися у Вашингтонському національному соборі.

Американського сенатора Джона Маккейна поховали в Аннаполісі

Залиште свій коментар

Вибір редакції