На місце витоку нафти в Мексиканській затоці встановили заглушку

Захисний купол був встановлений на місце витоку нафти. У той же час інженерам поки не вдалося остаточно перекрити за його допомогою витік нафти.

Інженерам BP вдалося за допомогою дистанційно керованих підводних човнів-роботів встановити на місці витоку нафти в Мексиканській затоці захисний купол.

Захисний купол був встановлений на місце витоку нафти в четвер, 3 червня, близько 22:00 за місцевим часом (ранок 4 червня за кийвським часом). У той же час інженерам поки не вдалося остаточно перекрити за його допомогою витік нафти.

Раніше для встановлення куполу була відрізана частина морської пошкодженої труби, з якої відбувається розлив нафти. При цьому фахівцям, які займаються ліквідацією наслідків аварії на нафтовій платформі, вдалося зрізати частину колони тільки з другого разу, причому зріз виявився нерівним. Це створює додаткові труднощі, а також знижує ефект від установки куполу.

Витік нафти в Мексиканській затоці почався після аварії на нафтовій платформі Deepwater Horizon, що сталася 20 квітня. В результаті вибуху і пожежі, що послідувала за ним платформа затонула. Жертвами інциденту стали 11 нафтовиків. Раніше BP робила різні заходи з усунення витоку, у тому числі й установку захисного купола, що закінчився невдачею. Витрати компанії на ліквідацію розливу нафти, за станом на кінець травня, склали близько 930 мільйонів доларів.

Читайте також:

Трубу, через яку у Мексиканську затоку потрапила нафта, відрізали

Влада США: нафта витікатиме в Мексиканську затоку до серпня

Усі спроби зупинити витік нафти у Мексиканській затоці провалилися

Нафтова катастрофа у Мексиканській затоці стала найбільшою за історію США

ВідеоНа місце витоку нафти в Мексиканській затоці встановили заглушку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: