На місці катастрофи потягів у Німеччині не можуть знайти "чорну скриньку"

Перші дві виявили майже одразу, однак із третьою виникли неабиякі проблеми.

У Німеччині майже завершилася ідентифікація загиблих у залізничній катастрофі в Баварії. Вже відомо, що дев'ять із десяти жертв є чоловіками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всі вони місцеві жителі з регіону довкола міст Розенгайм і Траунштайн. Наймолодшому з-поміж них 24 роки. Найстаршому – 59. Ідентифікація останньої загиблої людини триває. Дітей серед жертв точно немає.

Із важкими травмами в лікарнях перебувають 17 чоловік. Легших ушкоджень зазнали 63 людини.

Німецька поліція каже, що зацікавлена якомога швидше розслідувати причини трагедії. Адже міжнародна увага до події дуже висока, а катастрофа робить недобрий імідж країні. Однак зараз усе впирається в пошук останньої, третьої чорної скриньки. Вона допоможе повністю відновити картину подій.

До цього офіційні особи уникають робити навіть натяки на хід слідства. Поширену напередодні ЗМІ інформацію про людський фактор як причину аварії, в поліції не підтвердили. Натомість сказали, що відпрацьовують усі можливі версії. Слідчі дії, обшуки та допити тривають, але підозр нікому не висували.

"Ми стоїмо на початку нашого розслідування. Найперше нам потрібно повністю вивчити технічну складову. Чи була якась технічна проблема в самих потягах. Зовсім інший компонент – це людський фактор. Опитуються всі люди, які хоч якось мали стосунок до руху потягів цього ранку", - пояснив речник поліції Юрген Таймаєр.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

ВідеоПричиною залізничної катастрофи в Німеччині могла бути помилка диспетчера або машиніста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: