На місці катастрофи в Мексиканській затоці - новий витік

Вчені підозрюють, що з пошкодженої свердловини, закритої новим захисним куполом BP, почав просочуватися метан. Прояснити ситуацію можуть додаткові перевірки, однак BP поки відмовляється їх провести.

Вчені зафіксували ознаки можливого витоку зі свердловини в Мексиканській затоці.

За словами анонімного джерела в урядових колах, в районі пошкодженої свердловини спостерігається витік поки що не встановленої речовини. Не виключається, що з пошкодженої свердловини, закритої новим захисним куполом BP, почав просочуватися метан, що може незабаром призвести до відновлення витоку нафти у води затоки.

Однак джерело підкреслило, що поки рано говорити про характер витоку в місці зупиненого розливу нафти. За його словами, прояснити ситуацію можуть додаткові перевірки, проте BP поки відмовляється їх провести.

Якщо побоювання вчених підтвердяться, це буде означати, що чергова спроба BP по закриттю пошкодженої свердловини не принесла очікуваного результату. Нагадаємо, 13 липня підводні роботи встановили на свердловину новий захисний купол, який, за заявами BP, повністю зупинить витік нафти до закінчення буріння допоміжних свердловин.

В ході випробувань в новій заглушці було виявлено витік, який незабаром було ліквідовано. 16 липня компанія BP заявила про успішне завершення тестування нового пристрою.

BP бореться з витоком нафти в Мексиканській затоці з кінця квітня, коли на нафтовій платформі Deepwater Horizon сталася аварія, в результаті якої платформа затонула, а з пошкодженої свердловини у воду почала витікати нафта. Раніше вжиті фахівцями BP заходи не приносили довготривалого результату, за що компанія удостоїлася жорсткої критики з боку громадськості і влади США.

Читайте також:

У новому куполі BP виявили витік

BP почала тестування нової заглушки у Мексиканській затоці

Через аварію в Мексиканській затоці BP не доплатить 10 млрд дол. податків

BP заявляє про прогрес у ліквідації витоку нафти

ВідеоНа місці катастрофи в Мексиканській затоці - новий витік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: