На місці падіння Boeing знайшли фрагменти, які можуть виявитись уламками ракети

На місці падіння Boeing знайшли фрагменти, які можуть виявитись уламками ракети

Фрагменти металу знайшли у речах, які з місця трагедії не вивезли бойовики

Триває розслідування і пошук винних у трагедії малайзійського лайнера.

Слідча група з Нідерландів знайшла на місці падіння Boeing 777 металеві фрагменти, які можуть виявитись уламками ракети. Про це повідомив головний прокурор Нідерландів.

25 шматочків заліза знайшли у багажі та у тілах пасажирів на місці катастрофи на Донеччині. Слідчі сподіваються, що експертиза цих фрагментів доведе, що лайнер був збитий ракетою.

"Якщо ми виявимо, що ці уламки є фрагментами ракети, це буде дуже важливо для розслідування. На даний момент ми не знаємо напевно, але досліджуємо", - повідомив генеральний прокурор Нідерландів Фред Вестербік, пише Reuters.

Нещодавні результати розслідування довели, що Боїнг 777 розвалився на частини у повітрі, причини цього зараз з'ясовують слідчі групи з Нідерландів та Малайзії. Основною версією розглядається влучання у літак ракети класу "земля-повітря".

Як наголошувалось нещодавно у німецькому виданні, Кремль постійно намагається "замести сліди", хоче вплинути на слідство і звинувачує в трагедії Боїнга Україну.

Протягом тривалого часу бойовики на Донбасі не пускали міжнародні групи на місце трагедії, а вивозили звідти тіла та речові докази.

Повʼязані теми:

Наступна публікація