На місці катастрофи літака Air France знайдено тіла 17 пасажирів

Чотири тіла належать чоловікам і чотири - жінкам, стать інших поки не встановлено.

До 17 збільшилася кількість тіл людей, знайдених на місці падіння аеробуса А-330 французької авіакомпанії Air France в Атлантичному океані.

Про це повідомив підполковник бразильських ВПС Енрі Муньос.

За його словами, чотири тіла належать чоловікам і чотири - жінкам, стать інших поки не встановлено.

Дев'ять тіл на борту фрегата "Констітуїсау" бразильських ВМС транспортуються у бік архіпелагу Фернанду-ді-Норінья біля берегів Бразилії. Звідти вони будуть переправлені в місто Ресифі для впізнання. Передбачається, що це буде зроблено вже сьогодні.

Решта вісім тіл знаходиться на борту французького корабля, що також бере участь у пошуках.

Муньос повідомив, що ідентифікацію тіл загиблих проведе бразильська федеральна поліція, під бразильським керівництвом здійснюватиметься і координація пошуковою операцією. За розслідування відповідає французька сторона, за особисті речі, знайдені на місці падіння - авіакомпанія Air France.

Крім п'яти кораблів ВМС Бразилії у пошуках задіяно французький фрегат, а з повітря підтримку надають 14 літаків - 12 бразильських і два французьких. 10 червня на місце прибуде французький атомний підводний човен "Емерод" (Смарагд) і два кораблі ВМС США з потужною акустичною апаратурою для виявлення сигналів радіомаяків з "чорних ящиків" літака.

В найближчий день, сказав Муньос, інтенсивність операції буде збережена на нинішньому високому рівні. Основний район пошуків віддалений на 70 км від того місця, де із зниклого аеробуса в ніч на 1 червня надійшов останній автоматичний сигнал про неполадки. Це, приблизно, в 1,2 тис. км від узбережжя Бразилії.

Кораблі збирають на місці катастрофи також численні літакові уламки і сотні фрагментів, зокрема особисті речі загиблих, серед них невеликий нейлоновий рюкзак, в якому знаходився переносний комп'ютер, і шкіряний чемоданчик з пасажирським квитком на рейс Air France.

Раніше представник бразильських ВМС заявив, що пресі більше не повідомлятиметься про те, які особисті речі витягуються з води, щоб уникнути непотрібних версій і припущень. "Тільки родичі отримують цю інформацію", - сказав він, додавши, що знайдені і підняті на борт кораблів "сотні предметів".

Опубліковані і перші фотографії частини літака з написом Air France.

У Ріо-де-Жанейро тим часом співробітники федеральної поліції проводять збір проб генетичного матеріалу у родичів людей, що знаходилися на борту авіалайнера для проведення аналізу ДНК, якщо це знадобиться.

Родичі, через тиждень після катастрофи, продовжують жити в одному з готелів в західній частині Ріо. Якщо раніше у них була надія, що їх близьких знайдуть живими, то тепер єдине, на що залишилося сподіватися - на те, що будуть знайдені їх тіла.

Нагадаємо, лайнер авіакомпанії Air France, що виконував рейс номер AF 447 Ріо-де-Жанейро – Париж, зник з екранів радарів 1 червня.

Всього в літаку перебувало 216 пасажирів з 32 країн і 12 членів екіпажа.

Читайте також:

Знайдено тіла трьох пасажирів зниклого літака Air France

Франція відправила на пошуки чорної скриньки зниклого аеробуса атомний підводний човен

На місці зникнення літака Air France бачили білий спалах

Встановлено точне місце падіння літака Air France

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: