На мітинг проти Лукашенка в центр Мінська вийшли до 200 тисяч білорусів - фоторепортаж

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Мітинг на підтримку президента Білорусі зібрав щонайменше втричі менше людей.

У Мінську продовжується національний марш "За свободу" - проти свавілля влади та силовиків, відставку президента Білорусі Олександра Лукашенка, якого ЦВК визнав переможцем виборів 9 серпня. Опозиція заявляє про масштабні фальсифікації, білоруси вже тиждень щодня виходять на мітинги.

У неділю, 16 серпня, в центрі Мінська спочатку відбувся мітинг на підтримку президента Білорусі, де виступив і сам Лукашенко. На мітинг звозили автобусами з різних регіонів чиновників, бюджетників, працівників ЖКГ. За оцінками влади, зібралося до 65 тисяч людей.

За кілька годин біля Стели стартував національний марш проти Лукашенка. Він зібрав уже втричі більше людей - до 200 тисяч. Це найбільша акція за часи незалежності Білорусі. Зазначимо, що на відміну від провладного мітингу, опозиційні відбуваються не лише в столиці, а й у багатьох містах Білорусі.

Нині колона протестувальників рухається від Стели проспектом Переможців до ГУМа, потім - проспектом Незалежності до площі Незалежності. Під час ходи білоруси вигукують, щоби Лукашенко відмовився від влади. Маршрут маршу вибрали так, щоб протестувальників почули політув'язнені, які перебувають під арештом на Американці та Володарці.

Від завтра, 17 серпня, на багатьох підприємствах Білорусі оголошені страйки - до виконання вимог протестувальників щодо відходу Лукашенка від влади.

Обурені білоруси готуються до Маршу свободи

Обурені білоруси готуються до Маршу свободи

 

Наступна публікація