На "Наших" скаржаться

На протести рухів "Наші", "Єдина Росія", "Молода гвардія" через перенесення Бронзового солдата в Талліні поскаржаться до прокуратури.

Протести біля посольства Естонії
Lenta.ru
На думку представників молодіжного крила "Яблука", пікети біля посольства Естонії проходили з порушенням закону.

Голова петербурзького молодіжного відділення партії "Яблуко" Олександр Шуршев звернувся до прокуратури з проханням перевірити дії активістів руху "Наші" та молодіжного крила "Єдиної Росії", "Молодої гвардії" через перенесення Бронзового солдата в Талліні. Про це повідомляє агенція „РИА Новости” з посиланням на самого Шуршева. У прокуратурі цю інформацію поки не коментують.

Естонська влада в квітні демонтувала пам'ятник Воїну-визволителю в центрі Талліна, біля якого було поховано останки радянських солдатів, і перенесли Бронзового солдата на військовий цвинтар. На знак протесту активісти декількох російських молодіжних рухів почали цілодобову блокаду посольства Естонії в Москві, що тривала декілька днів.

За словами представника "Яблука", на початку травня він до Генпрокуратури РФ спрямував заяву з проханням перевірити дії активістів руху "Наші" під час пікету біля посольства Естонії, а також їхні спроби блокувати автомобілі з естонськими номерами поруч із містом Івангород у Ленінградській області.

Крім того, він просив перевірити дії членів "Молодої гвардії", що поширювали листівки з закликом бойкотувати естонські товари.

”Цими публічними діями, на мій погляд, активісти організації демонструють неприйняття до представників іншої держави, викликаючи тим самим міжнаціональну ворожнечу", - йшлося в заяві представника "Яблука".

Шуршев повідомив, що 19 червня одержав відповідь з прокуратури Москви, де йдеться, що його заяву спрямовано до Пресненської прокуратури столиці "для перевірки на предмет наявності в наведених фактах ознак злочину, передбаченого статтею 282 Кримінального кодексу РФ - "дії, спрямовані на збудження національної, расової або релігійної ворожнечі, приниження національної гідності".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: