На небезпечних ділянках АЕС "Фукусіма-1" роботів замінили живі люди

Через неможливість роботи роботів на "Фукусіма" через вологість, у зону другого енергоблоку станції задля вимірювання радіації увійшли люди.

Ліквідатори аварії на японській АЕС "Фукусіма-1" увійшли у середу, 18 травня, в другій енергоблок станції. Там знаходиться один з аварійних реакторів і, вочевидь, зберігається високий рівень радіації.

Вони проникли в цю будівлю вперше з середини березня, коли там стався вибух, що пошкодив обладнання і, як вважають експерти, саму атомну енергетичну установку.

Фахівці повинні виміряти рівень випромінювання і встановити масштаби руйнувань. Раніше таку ж роботу виконували роботи. Однак всередині будівлі виявився вкрай високий рівень вологості, що призводило до сильного затуманення лінз об'єктивів. У результаті від використання роботів довелося відмовитися, і небезпечну роботу сьогодні виконують люди.

Дослідження будівлі - частина підготовчої роботи до монтажу охолоджуючої системи циркуляції води. Її передбачається встановити на всіх трьох пошкоджених реакторах. Судячи з усього, в них відбулося практично повне розплавлення палива, яке стекло в нижню частину установок. Принаймні в одному з реакторів розплаву палива пропалило невеликі за обсягом дірки у днищі. Оператор АЕС, енергетична компанія Tokyo Electric Power, обіцяє до середини липня змонтувати обладнання для циркуляції води і приступити до стабільного охолодження установок.

Читайте також:

У Японії з невідомих причин помер ліквідатор аварії на "Фукусімі"

У зоні відчуження навколо "Фукусіми" заб’ють всіх тварин

В Японії зупинено більше половини ядерних реакторів

ВідеоНа небезпечних ділянках АЕС "Фукусіма-1" роботів замінили люди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: