На Нігер чекає найбільший голод в історії країни

Міжнародні гуманітарні організації попередили про загрозу найбільшого голоду в історії країни. Близько половини мешканців Нігеру ледь зводячи кінці з кінцями.

Західноафриканській Республіці Нігер загрожує наймасштабніший голод в історії цієї країни.

Серйозну стурбованість у зв'язку посиленням найгострішої продовольчої кризи в Нігері висловили одразу декілька міжнародних гуманітарних організацій.

Через браку продовольства 7 млн людей, що складає близько половини населення Нігера, живуть у крайній нужді, ледь зводячи кінці з кінцями. За даними Всесвітньої продовольчої програми, кожна шоста дитина молодше 5 років страждає від виснаження і недоїдання, що згідно з критеріями ООН, характеризується як "надзвичайна ситуація".

Головною причиною настільки тяжкого становища стала найсильніша посуха, яка вразила країну. Вона призвела до загибелі майже половини врожаю продовольчих культур. Крім того, загинула велика частина поголів'я худоби через зменшення площі пасовищ і осушення водних джерел.

Гуманітарна організація "Оксфам" у своїй доповіді намалювала похмуру картину у сфері продовольчого забезпечення в низці країн африканського Сахеля. Особливу увагу вона приділяє важкій ситуації в Нігері, де згідно з її висновками, нинішня криза в разі відсутності негайного втручання з боку міжнародного співтовариства може дуже скоро обернутися "справжньою катастрофою".

Як випливає із заяви низки гуманітарних структур, опублікованої в Дакарі, необхідно привернути увагу влади та світової спільноти до масштабів та небезпеки продовольчої кризи, що охопила такі африканські країни як Нігер, Чад, Малі, Нігерія, Мавританія і Буркіна-Фасо.

Читайте також:

Росія припинила постачати зерно в інші країни

Через спеку Україна втратила 5 млн тонн зерна

У Росії загинула чверть посівів зернових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: