Скандал навколо німецького судна: військові пиячили без просипу і домагались курсантів

На зразковому навчальному судні Gorch Fock виявили проблеми з дисципліною: так відбувалися сексуальні безчинства, жорстоке поводження з курсантами та погрози смерті, що звучали на їхню адресу.

Навколо зразкового німецького судна розгорівся скандал. Його команду звинувачують у бешкеті та свавіллі.

Дев’ятисторінковий звіт уповноваженого німецького парламентаря у справах військовослужбовців бундесверу Хельмута Кенінгсхауса, який він представив комісії з питань оборони в бундестазі, йдеться про непробудне пияцтво членів штатної команди навчального судна Gorch Fock, про сексуальні домагання, жорстоке поводження з курсантами та погрози смерті, що звучали на їх адресу.

"Чим більше стає відомо про те, що відбувалося на колись зразково-показовому вітрильнику німецьких ВМС, тим гостріше постає питання про дисципліну та порядок на борту навчального барка: розповіді курсантів більше нагадують історії з кварталу червоних ліхтарів", - пише німецьке видання, у розпорядженні якого виявився звіт.

Особливе обурення майбутніх морських офіцерів викликало те, що незабаром після загибелі на судні одного з курсантів - дівчина зірвалася з 40-метрової щогли і від отриманих каліцтв померла - команда парусника стала відзначати бурхливою алкогольною випивкою карнавал.

"Контакту між курсантами, які проходили навчання, та командою так і не було встановлено", - пише автор публікації, відзначаючи, що "моряки команди барка вели себе як королі, а командира Норберта Щатца бачили переважно розгулюючим у нижній білизні".

Як пише видання, останній був відправлений у відставку за особистим розпорядженням міністра оборони Карла-Теодора цу Гуттенберга, а барк повинен найближчим часом повернутися до Німеччини.

Нагадаємо, схожий інцидент стався у США. командування ВМС США почало розслідування: моряки авіаносця у походах розважалися тим, що знімали непристойне відео з гомосексуальними втіхами.

Читайте також:

Секс-скандал у Британії: міністр втратив роботу за роман дружини з охоронцем

У Німеччині діоксиновий скандал: речовина потрапила у яйця та м'ясні вироби

Скандал у ВМС США: моряки авіаносця знімали гей-порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: