На новий грип в світі захворіли майже 3,5 тисячі людей

На так званий "свинячий" грип захворіли 3440 людей в 29 країнах світу, померли вже 48.

Кількість підтверджених Всесвітньою організацією охорони здоров'я випадків захворювання грипом A/H1N1 збільшилося до 3440 в 29 країнах світу. Від грипу померли 48 людей (45 - в Мексиці, два - в США і один - в Канаді).

За станом на 8 травня, ВООЗ підтверджувала 2500 випадки захворювання, викликаних вірусом. Більшість хворих - в Мексиці і США. На вірус A/H1N1 хворіють люди в Латинській Америці, Європі і Азії.

Експерти Організації радять людям, що відчувають нездужання, відкласти поїздки в інші країни і звернутися до лікарки в разі появи симптомів грипу.

Організація знов заявила, що не рекомендує обмежувати пересування або закривати кордони. Нинішня епідемія грипу, що почалася в Мексиці та США, викликана вірусом грипу типа А, що мутував.

В хворих підвищується температура, з'являються кашель, нежить, головний і м'язовий біль, в деяких випадках наголошуються блювота і діарея.

ВООЗ 29 квітня підвищила рівень загрози пандемії грипу A/H1N1 з 4 до 5 за шестибальною шкалою.

Помічник гендиректора ВООЗ з питань безпеки в області охорони здоров'я і довкілля Кеджі Фукуда заявив про те, що третина населення Землі може заразитися грипом A/H1N1 в разі пандемії.

Раніше вчені неодноразово заявляли, що нинішня епідемія грипу навряд чи повторить "іспанку", яка в 1918-1920 роках забрала більше 20 мільйонів життів, оскільки тепер медики і епідеміологи набагато більше знають про збудника грипу і механізми поширення хвороби.

Читайте також:

Тисячі єгиптян відмовилися від паломництва через грип

В Канаді зафіксовано першу смерть від нового грипу

Мексиканські футболісти постраждали через свинячий грип

Свинячим грипом можуть заразитися до двох мільярдів людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: