На новій АЕС в Японії зафіксували високий рівень радіації, є загроза витоку

На ще одній японській АЕС зафіксовано підвищений рівень радіації. Реактор зупинили у ручному режимі і встановлюють причини інциденту.

У системі охолодження 2-го реактора АЕС "Цуруга" відзначене деяке підвищення рівня радіації. Про це повідомила влада префектури Фукуї, на території якої знаходиться ця атомна станція.

Як припускають експерти, підвищення рівня радіації може бути пов'язане з витоком радіоактивних частинок в зоні паливного відсіку.

У зв'язку з цим дирекція станції, розташованої в місті Цуруга на березі Японського моря, "вивчає можливість зупинки роботи реактора в ручному режимі ".

Наразі фахівці проводять перевірку на об'єкті. Точної інформації про те, наскільки саме був підвищений рівень вмісту радіоактивних елементів в охолоджувальній рідини, а також про можливі причини інциденту, поки не надходило.

Після землетрусу 11 березня силою в 9 балів на АЕС "Фукусіма-1", яку обслуговувала компанія-оператор TEPCO, сталася аварія на декількох реакторах, яка викликала серйозний витік радіації.

Підвищення радіаційного фону спричинило отруєння деякої частини продуктів. Ситуацію вдалося стабілізувати протягом двох місяців.

Читайте також:

На "Фукусімі" накопичилося майже 100 тисяч тонн радіоактивної води

30 ліквідаторів аварії на "Фукусімі" отримали понаднормову дозу радіації

Радіоактивна вода на "Фукусіма-1" може закипіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: