На НТВ терміново зняли фільм, що ганьбить Лужкова

Один з державних каналів Росії почав терміново готувати телесюжет на випадок швидкої відставки беззмінного градоначальника.

Протистояння між московським мером Юрієм Лужковим і адміністрацією президента Дмитра Мєдвєдєва загострюється з кожним днем і вже перейшло в публічну фазу, констатує преса. Один з державних каналів Росії почав терміново готувати телесюжет на випадок швидкої відставки беззмінного градоначальника, повідомив співробітник телеканалу.

А вже в п'ятницю ввечері в ефірі телеканалу НТВ з'явиться сюжет "Справа в кепці", присвячений столичному мерові і багатству його дружини.

Передача "Справа в кепці" підготовлена кримінальною дирекцією і буде показана в п'ятницю в 20:30 за московським часом (19:30 за Києвом). "Чому Москва задихалася від диму, а її мер рятував своїх бджіл? Як дружина мера стала найбагатшою жінкою Росії? І як розподіляються найбільш ласі шматки нашої столиці?" - йдеться в анонсі програми.

Варто відзначити, що подібну "чорну мітку" вже отримав перед офіційною відставкою колишній президент Башкирії Муртаза Рахімов, а також НТВ бере активну участь в інформаційній війні між Москвою і Мінськом і вже випустило в ефір скандальну трилогію "Хрещений батько".

Читайте також:

Сім'я Лужкова очолила рейтинг багатіїв російської влади

Лужков переселить до Севастополя російських пенсіонерів з Крайньої Півночі

Лужков: коментарі українського МЗС - це старе мислення

У Білорусі знімуть аналог "Хрещеного батьки" про Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: