На одязі нью-йоркської покоївки знайшли ДНК Стросс-Кана

Як відомо, 32-річна покоївка заявила про напад з боку екс-глави МВФ. За словами жінки, Стросс-Кан замкнув її у номері і примусив до орального сексу.

Зразки ДНК, виявлені на формі покоївки нью-йоркського готелю Sofitel, збіглися із зразками, наданими колишнім главою МВФ Домініком Стросс-Каном. Про це повідомляє NBC News, посилаючись на джерела, близькі до розслідування.

У той же час, інші джерела повідомляють, що експертиза ДНК ще не закінчена.

Як відомо, Стросс-Кан звинувачується у спробі згвалтування покоївки. 14 травня він був затриманий в нью-йоркському аеропорту Кеннеді за 10 хвилин до вильоту до Парижа. У поліцію звернулися співробітники готелю Sofitel, яким 32-річна покоївка розповіла про напад. За її словами, Стросс-Кан напав на неї, замкнув у номері і примусив до орального сексу.

Минулого тижня екс-главі МВФ було пред'явлено звинувачення за сімома пунктами, включаючи спробу згвалтування та незаконне затримання. За сумою звинувачень йому загрожує позбавлення волі на термін до 74 років.

Після затримання Стросс-Кан був поміщений у в'язницю, натомість 20 травня його звільнили під заставу в один мільйон доларів і перевели під домашній арешт.

Спочатку захист чиновника стверджував, що він не мав ніяких контактів з покоївкою. Повідомлялося також про наявність у обвинуваченого алібі.

Стросс-Кан дав згоду на проведення ДНК-експертизи. Незабаром після порушення справи про напад на покоївку, Домінік Стросс-Кан оголосив про свою відставку з поста керівника МВФ.

Читайте також:

Стросс-Кан отримає компенсацію у 250 тисяч доларів і довічну пенсію

Повії пожалілися, що Стросс-Кан доводив їх до жаху "тваринним" сексом

Докази проти Стросс-Кана визнані достатніми для його кримінального переслідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: