На орбіту виведено перший супутник для Бундесверу

Ракета-носій Ariane-5 вивела на орбіту супутник для Міноборони ФРН. Німецька армія вперше зможе користуватися захищеним супутниковим зв'язком.

Ракета-носій Ariane-5 вивела на орбіту перший супутник зв'язку для Міноборони Німеччини і супутник для іспанського оператора Hispasat.

Ракета стартувала з екваторіального космодрому у французькій Гвіані о першій годині ночі 2 жовтня за київським часом.

На 28-й хвилині польоту від ракети відстикувався апарат AMAZONAS-2 для оператора Hispasat. Він буде розташований на позиції 61 градуса західної довготи і надаватиме послуги зв'язку на території Південної і Північної Америки.

На 34-й хвилині польоту від ракети відділився супутник COMSATBw-1 для Бундесверу, створений європейською компанією Thales Alenia Space і EADS Astrium.

У 2010 році до нього на орбіті приєднається COMSATBw-2. Система почне діяти наприкінці 2010 року і дозволить наземним підрозділам збройних сил Німеччини вперше користуватися захищеним супутниковим зв'язком і передавати голос, дані, факс, відеоінформацію і мультимедіа.

COMSATBw-1 буде розташований на позиції 63 градуси східної довготи. Його зона покриття поширюватиметься від Америки до Далекого Сходу.

Читайте також:

Перший південнокорейський супутник згорів в щільних шарах атмосфери

Американські супутники-шпигуни взяли під контроль всю Грузію

Супутник КНДР передає пісні про Кім Чен Іра

Українська ракета вивела на орбіту шість супутників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: