На острові Гуам роздають брошури з рекомендаціями на випадок ядерної атаки КНДР

У Пентагоні готовий план дій щодо превентивного удару. 

Адміністрація американського острова Гуам опублікувала керівництво для підготовки місцевих жителів у разі потенційної ядерної атаки з боку КНДР. Про це повідомляє The Washington Post. 

На брошурі в дві сторінки розповідається, як діяти і що робити у разі удару.

"Не дивіться на спалах або кулясту блискавку - вони можуть засліпити Вас. Сховайтеся за чим-небудь, що може захистити", - йдеться у тексті.

Також у документі радять зняти одяг для того, аби не дати поширитися радіоактивним речовинам, мити голову шампунем без використання кондиціонера та інше.

Пентагон, своєю чергою, підготував спеціальний план, який передбачає нанесення превентивного удару по стартових майданчиках ракет на території КНДР.

ВідеоДональд Трамп пригрозив Північній Кореї війною

Нагадаємо, 9 серпня, в Пхеньяні заявили, що Кім Чен Ин розглядає можливість запустити у військових США ракети середньої дальності. Таку заяву КНДР є реакцією на слова Трампа про те, що Вашингтон КНДР відповість "вогнем і люттю" у тому випадку, якщо дії Північної Кореї будуть загрожувати Штатам.

Трамп відповів, що військові рішення ухвалені, а зброя "готова і заряджена" на той випадок, якщо КНДР поведеться нерозсудливо. 

 

 

  

Залиште свій коментар