На "острові канібалів" у Полінезії затримали гіда, який нібито з'їв туриста

Дата публікації
Перегляди
1982
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Полінезієць, якого запідозрили в канібалізмі, сам здався поліції. Він нібито з'їв німецького туриста і зґвалтував його подругу.

Абориген з "острова канібалів" у Французькій Полінезії, якого підозрювали в тому, що він з'їв туриста з Німеччини, добровільно здався жандармерії.

Тепер мешканець острова Нуку-Хіва на ім'я Аріано (Генрі) Гаїті має постати перед судом за звинуваченням в насильницькому позбавленні волі, сексуальному насильстві та вбивстві.

Справа про "сучасний канібалізм в Полінезії" набула розголосу після зникнення на початку жовтня 40-річного німецького яхтсмена Стефана Раміна. Він разом з подружкою Хайке Дорш подорожував навколо світу і зупинився на деякий час на острові Нуку-Хіва.

Як потім розповіла Хайке, Стефан відправився до лісу з місцевим мисливцем, який пообіцяв йому провести екскурсію островом. Незабаром "гід" повернувся один, сказавши дівчині, що її чоловік нібито травмувався і потребує допомоги.

Виманивши Хайке до лісу, полінезієць прив'язав її до дерева, зґвалтував та втік.

Передбачається, що цим гідом був саме Аріано Гаїті.

Після кількох тижнів пошуків місцева поліція знайшли в одній з долин острова обвуглені людські останки та залишки багаття. Це спровокувало хвилю чуток про те, що Раміна з'їли канібали, однак пізніше прокуратура спростувала домисли про людожерство.

На острові Нуку-Хіва проживає трохи більше двох тисяч людей. Про те, що мешканці острова практикували канібалізм, століттями ходили легенди, однак вважалося, що з цією практикою давно було покінчено. Про цей острів писав автор "Мобі Діка" Герман Мелвілл, який стверджував, що сам ледь не став жертвою тубільців і лише дивом зміг втекти.

Читайте також:

Німецький турист став жертвою канібалів у Полінезії

Кухар-канібал заманив до себе в гості гея та зробив з нього котлети

Наркоторговці винищили унікальне індіанське плем'я в Бразилії

Український священик побував в гостях у канібалів

Наступна публікація