На пам'ятнику Леніну в центрі Москви написали "вбивця"

Невідомі облили пам'ятник Леніну білою фарбою та написали на ньому "вбивця". За день фарбу з монументу змили.

Пам'ятник Леніну в Москві. Фото content.ru
Пам'ятник Леніну на Калузькій площі. Фото content.ru
У центрі Москви, на Калузькій площі, невідомі облили білою фарбою пам'ятник Володимиру Леніну і написали на постаменті слово "вбивця".

Акт вандалізму був здійснений в ніч на 22 квітня, у день 140-ї річниці з дня народження Леніна.

За словами джерела в правоохоронних органах, фарбу на пам'ятнику виявили рано вранці, і протягом дня її вдалося відмити. У ГУВС офіційно підтвердили факт вандалізму, проте не стали уточнювати, які написи завдали зловмисники.

Міліція спробує знайти вандалів за записами камер відеоспостереження, розташованих у районі Калузької площі. У сотні метрів від пам'ятника, зокрема, знаходиться МВС РФ.

22 квітня комуністи відзначають 140-річчя з дня народження Леніна. Біля його пам’ятнику на бульварі Шевченка у Києві, а також в інших містах України пройшли урочисті мітинги.

На Михайлівській площі у Києві Українська народна партія встановила перед пам’ятником жертвам Голодомору скульптуру Леніна, який кається і стоїть навколішки. Монумент "вождю світового пролетаріату" отримав назву "Покаяння".

Тим часом у Севастополі пройшов "антиленінський" пікет Ради отаманів Криму та активістів російської громади. Вони зібралися біля пам'ятника родоначальнику СРСР "на згадку про вбитого російського самодержця Миколу II і його родину", принесли поминальний вінок, а до монумента поклали велику пластмасову бочку, наповнену перегноєм. Завершився пікет сутичкою з місцевими комуністами.

Читайте також:

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

У Севастополі до пам'ятника Леніну поклали перегній

Комуністи відзначають 140-річчя з дня народження Леніна

До 140-річчя Леніна вчені розсекретили його зв'язок із Чайковським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: