На параді був двійник Путіна, а Токаєва та Пашиняна могли змусити приїхати: ексагент КДБ розповів цікаві деталі

На параді був двійник Путіна, а Токаєва та Пашиняна могли змусити приїхати: ексагент КДБ розповів цікаві деталі

Токаєва та Пашиняна могли змусити приїхати на парад до Путіна. Фото з соцмереж.

На 9 Травня до Володимира Путіна у Москві приїхали лише декілька іноземних лідерів.

На параді у Москві 9 травня, окрім самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, до російського диктатора Путіна приїхали президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем’єр Вірменії Нікол Пашинян, президенти Таджикистану Емомалі Рахмон, Киргизстану Садир Жапаров та Узбекистану Шавкат Мірзійоєв. Проте поведінка Токаєва та Пашиняна особливо яскраво демонструвала, що вони не раді приїзду до Москви. А на Красній площі міг виступати двійник Путіна.   

Про це "24 каналу" розповів колишній агент КДБ та служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. 

Так, експерт зауважив, що коли є впевненість, що виступає справжній Путін, як наприклад, на фейковому приєднанні окупованих областей України чи звернення до Федеральних зборів, завжди є маленька і непримітна деталь в його поведінці.

"Коли справжній Путін виголошував промови, хотів він цього чи ні, кожні півтори хвилини він кашляв. Тут ми бачимо Путіна (на параді – ред.), який 10 хвилин говорив і жодного разу не прочистив собі горло. Для мене це показник, що це не справжній Путін", – зазначив Сергій Жирнов.

Колишній агент КДБ також зауважив, що до останнього було невідомо про те, чи іноземні лідери все ж з'являться на параді 9 Травня, щоб "заохотити" їх, Кремль міг тиснути на них. 

"Те, що вони приїхали, означає, що на них дуже сильно натиснули, на усіх. Ніхто ж не збирався приїжджати, окрім киргиза й те, тому що його країна дуже залежить від Росії. Всі інші їхати не хотіли. І найпоказовішим був Токаєв. З сімох, які сиділи коло Путіна, Токаєв і Пашинян не одягнули георгієвські стрічки",– наголосив Жирнов.

"Зрештою, якщо на президентів натиснули, щоб вони приїхали, то так само натиснути на них могли, щоб вони, розуміючи, що це не Путін, а двійник, однаково сиділи поруч", - резюмував він.

Нагадаємо, Сі Цзіньпін проігнорував Путіна 9 Травня та не привітав його з "Днем Перемоги".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація