На парламентських виборах в Індії маоїсти напали на виборчі дільниці

Бойовики забороненої партії здійснили збройні напади на дільниці. Загинули шестеро людей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Індії вранці 16 квітня почалося голосування на виборах до парламенту.

Бойовики забороненої Компартії Індії (маоїсти) здійснили серію атак на виборчі дільниці й представників правоохоронних органів, задіяних в забезпеченні безпеки голосування. Загинули шестеро людей.

За повідомленням поліції, бойовики, що оголосили бойкотування виборів, зірвали голосування в адміністративному окрузі Малкангирі східного штату Орісса, знищивши електронні урни для голосування в одному з сіл. Одночасно був зроблений напад в іншому районі штату, де бунтівники напали на дві виборчі дільниці.

У південних районах сусіднього штату Чхаттісгарх, також охоплених заколотом, маоїсти обстріляли шість виборчих ділянок і вступили в перестрілку з поліцією. Тільки співробітники правоохоронних органів відбили атаку, як аналогічний напад відбувся в сусідньому районі. Голосування було припинене.

У виборах до індійського парламенту головна боротьба розвернеться між двома основними партіями - Об'єднаним прогресивним альянсом (його основою є "Індійський національний конгрес") і Національним демократичним альянсом, лідерами якого є представники "Бхаратія Джаната" на чолі з онуком колишнього прем'єр-міністра країни Індіри Ганді 29-річним Варуном Ганді, затриманим 30 березня за розпалювання релігійної і міжнаціональної ворожнечі.

Крім вищеназваних партій на місця в парламенті претендує також "третій фронт" - альянс, в якому представлені регіональні партії і партії лівого характеру. Проте експерти відзначають, що не дивлячись на збільшення впливу регіональних і малих партій останнім часом, вони навряд чи зможуть заручитися необхідною підтримкою виборців зважаючи на відсутність досвіду управління країною.

Голосування пройде в п'ять етапів: перший призначений на 16 квітня, другий - 23 квітня, третій - 30 квітня, четвертий - 7 травня, п'ятий - 13 травня. Результати виборів будуть оголошені 16 травня. Право голосу на парламентських виборах в Індії мають 714 мільйонів людей.

Читайте також:

У Будапешті тривають акції протесту проти нового прем’єра

Президент Молдови вирішив помилувати учасників безладів

Молдовській опозиції заборонили знімати копії зі списків виборців

Президент Болівії припинив голодування після прийняття закону про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: