Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На першій дільниці за кордоном закінчилося голосування: Австралія проголосувала за Порошенка

О 13 годині зачинилася дільниця в Австралії.

В Австралії закінчилося голосування у другому турі виборів президента України. Виборча дільниця у посольстві зачинилася о 13:00 за київським часом, повідомило Громадське.

До списку виборців на дільниці при українському посольстві у Канберрі було включено 1737 осіб. Участь у голосуванні взяли 99 виборців. Це на 26 українських громадян менше, ніж під час голосування у першому турі. Чинного президента Петра Порошенка підтримало 72 виборці, а за Володимира Зеленського проголосували 27 осіб. Один бюлетень визнали недійсним. 

Єдина виборча дільниця у Австралії і Океанії запрацювала напередодні о 01:00. При посольстві України в Австралії українці з різних частин континенту першими обирають президента.

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції