На першій закордонній дільниці завершилося голосування за президента: явка  - 7,2%

На першій закордонній дільниці завершилося голосування за президента: явка - 7,2%

Об 12 годині закрилася дільниця в Австралії.

В Австралії 31 березня об 12 годині за київським часом закінчилося голосування на виборах президента України, повідомляє прес-служба українського посольства.

Австралія стала першою країною, де розпочалося голосування за кордоном. Виборча дільниця у Канберрі запрацювала о 23 годині 30 березня за Києвом.

До списку виборців на дільниці при українському посольстві було включено 1737 осіб. Участь у голосуванні взяли 125 українців. Явка на виборах у Канберрі склала 7,2%, повідомляє ЦВК.

Українці приїздили у посольство зі всієї країни та Океанії. За словами членів дільничної виборчої комісії, люди приїздили на голосування цілими родинами, багато з них були одягнені у вишиванки.

Як повідомлялося раніше, українці вишикувалися у довгі черги у Варшаві та Празі, щоб проголосувати на виборах. Українці голосуватимуть на 101 виборчій дільниці у 72 країнах. На ці дільниці ЦВК передала 420 432 бюлетені. Найбільші закордонні виборчі дільниці для голосування на виборах президента України розташовані у Сполучених Штатах Америки, Німеччині та Молдові.

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів