На півдні Киргизії прихильники і противники Бакієва влаштували перестрілку

У Киргизії другий день піднімається нова хвиля безладів: у сутичках вже почали застосовувати вогнепальну зброю.

У Джалал-Абаді почалися сутички між прихильниками скинутого президента Киргизії Курманбека Бакієва та партії "Ата Мекен", яка підтримує тимчасовий уряд республіки.

За даними очевидців, лунало дуже багато пострілів як з одного, так і з іншого боку. Поранення отримали щонайменше троє людей, в одного з них вогнепальне поранення, ще одного хлопця сильно забили палицями.

Учасники мітингу кидають один в одного каменями, в хід йдуть палиці.

Прихильники партії "Ата Мекен" в кількості 2 тисяч осіб йдуть центральною вулицею міста до площі близько обладміністрації. У руках у них прапори партії, з розмов, вони йдуть звільняти будівлю адміністрації.

Нагадаємо, напередодні прихильники Бакієва захопили будівлі обласних адміністрацій всіх трьох південних областей республіки: Ошської, Джалал-Абадської і Баткенської. За останніми даними, дві з них вже звільнені.

Водночас Комітет підтримки Бакієва оголосив, що зараз на їхньому боці 25 тисяч мешканців півдня республіки, які готові об'єднатися в Джалал-Абаді і рухатися на північ країни, щоб "розібратися з тимчасовим урядом". Влада стверджує, що контролює ситуацію.

Читайте також:

Прихильники Бакієва зібрали в похід на Бішкек 25 тисяч людей

Білоруські дипломати виїхали з Киргизії, рятуючись від "екстремістських елементів"

Прихильники Бакієва захопили південь Киргизії

Киргизькі жінки відбили у нової влади місто Ош

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: