На півдні Киргизстану сталося міжетнічне зіткнення, до місця подій стягнули спецназ

У Араванському районі Ошської області сталася масова бійка молоді киргизької і узбецької національностей. В райцентрі закриті всі торгові точки та банківські установи, не працює таксі.

У Араванському районі Ошської області на півдні Киргизстану сталася масова бійка молоді киргизької і узбецької національностей. Про це повідомили місцеві органах влади

Як повідомляється, в районному центрі сталася бійка молоді киргизької і узбецької національностей, ініціатором якої стали місцеві таксисти. До місцевих лікарів за допомогою ніхто не звертався, відзначили в місцевій адміністрації.

"В місті були закриті всі торгові точки та банківські установи, не працюють таксі, щоб не було подальших провокацій, зараз ми ведемо роботу з примирення сторін", - повідомив голова місцевої районної адміністрації Пайзулла Мірзабарамов.

За його словами, ввечері має відбутися зустріч аксакалів, щоб знайти вихід з ситуації. За його словами, в даний час в центрі мітингують близько 500 чоловік і вимагають покарати призвідників бійки.

До місця подій відправлений весь спецназ Ошського УВС. З ними прибув і заступник міністра внутрішніх справ Киргизстану Курсан Асанов.

Як відомо, у червні 2010 року в Ошській та Джалал-Абадської областях відбулися міжнаціональні сутички, які призвели до загибелі 431 людини і поранення більше двох тисяч.

Читайте також:

Міліції Киргизстану дозволили розстрілювати провокаторів

Жертви міжетнічних погромів у Киргизстані (фото)

РБ ООН засудила насильство в Киргизстані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: