На півдні Єгипту оголошено надзвичайний стан

Протистояння між мусульманами та християнами на півдні Єгипту вселяє тривогу. Протести можуть зачепити сотні туристів.

На півдні Єгипту оголошено надзвичайний стан через масові демонстрації, які тривають у країні.

Існує небезпека того, що туристи, які перебувають в Хургаді, можуть проїжджати через Кену в Луксор і Асуан. Або хвилювання можуть перекинутися і на Хургаду, де багато іноземців, в тому числі і християн.

У районі міста Кени, що за двісті кілометрів від курорту Хургада, вже який тиждень не припиняються виступи агресивно налаштованих мусульман. Вони не пускають до міста нового губернатора тільки тому, що він християнин за віросповіданням.

З 25 січня - початку революції в Єгипті - не проходить жодної п'ятниці, щоб після полуденної молитви тисячі мешканців багатомільйонного Каїра не вийшли на демонстрації. На площі Тахрір, де протягом майже півтора місяця не припинялися мітинги і демонстрації, - знову сотні представників переважно молоді. Тепер вони виступають на підтримку армії і проведених нею реформ.

Ситуація в місті контролюється поліцією і армією, проте виступи демонстрантів створюють проблеми, зокрема для руху транспорту, для мирних мешканців, які вже втомилися від цих постійних акцій протесту.

Події ж на півдні Єгипту вселяють тривогу, оскільки пов'язані з міжконфесійними протиріччями, які можуть перерости в справжню бійню.

Читайте також:

Суд Єгипту наказав знищити згадки про Мубарака по всій країні

Біля пірамід в Єгипті вибухнула бомба, є поранені

Єгипет запускає масштабну програму з повернення туристів

У Сирії поліція розстріляла похорони жертв "кривавої п'ятниці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: