На півночі Кенії розпочалась епідемія холери

Внаслідок засухи і відсутності чистої питної води у Кенії розпочалась епідемія холери. Вже померло 119 осіб.

На півночі Кенії розпочалась епідемія холери
Госпіталь на півночі Кенії, кадр телеканалу KTN
Влада Кенії оголосилиа про початок епідемії холери в північних провінціях країни. Поширення інфекції відбувається у віддалених районах, населених переважно кочовими племенами. В даний час, за офіційними даними, захворювання підтверджено у 4,7 тисяч місцевих жителів, як мінімум 119 осіб померли.

За словами місцевих чиновників, спалах холери став наслідком сильної засухи, що вразила в цьому році райони проживання кочових племен. В умовах нестачі питної води місцеві жителі використовують забруднені водойми, які є основним джерелом поширення інфекції. Крім того, багато постраждалих виявилися беззахисними перед захворюванням, оскільки були ослаблені внаслідок тривалого недоїдання.

Співробітники благодійної організації World Vision, що надає допомогу потерпілим, відзначають, що переважна більшість випадків захворювання припадає на віддалені райони, у зв'язку з чим реальна кількість жертв епідемії залишається невідомою.

Міністерство охорони здоров'я Кенії оголосило про надзвичайну ситуацію в охоплених епідемією районах наприкінці минулого тижня. МОЗ заявив також, що терміново потребує коштів для закупівлі ліків і діагностичних тестів для постраждалих районів у розмірі 7,5 мільйонів доларів.
 

Читайте також:

У Зімбабве не вдається зупинити епідемію холери

Кенія проведе перепис гомосексуалістів за півмільйона доларів

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: