На пост глави МВФ претендують двоє кандидатів

На пост глави МВФ претендує міністр фінансів Франції Крістін Лагард і голова центрального банку Мексики Агустін Карстенс.

Тільки дві людини - міністр фінансів Франції Крістін Лагард і голова центрального банку Мексики Агустін Карстенс - можуть претендувати на посаду наступного директора-розпорядника МВФ.

Глава центрального банку Ізраїлю Стенлі Фішер, який приєднався до кандидатів в останній момент, не пройшов віковий ценз. За статутом Фонду на пост глави можуть претендувати тільки ті кандидати, вік яких не перевищує 65 років. Фішер, якому вже виповнилося 67, сподівався, що це обмеження скасують, але Рада директорів цього робити не стала.

Очікувалося висування й інших претендентів, але у Раді інші кандидатури не представлялися.

Раніше стало відомо, що кількість країн, які підтримують кандидатуру міністра фінансів Франції на пост глави Міжнародного валютного фонду, зростає.

Нагадаємо, попередній директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан пішов у відставку 18 травня цього року. Причиною стало звинувачення в сексуальному насильстві. Обрання нового голови фонду, як очікується, пройде до 30 червня цього року.

Читайте також:

"Велика вісімка" вирішила, хто буде новим главою МВФ

Названо претендентів на посаду голови МВФ

Замішаний у секс-скандалі голова МВФ подав у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: