На пост президента Молдови претендує один кандидат

Термін реєстрації кандидатів у президенти Молдови вже закінчився, а кандидатура лише одна - лідер Демократичної партії Молдови Маріан Лупу.

На пост президента Молдови претендує лише один кандидат - представник Альянсу за європейську інтеграцію, лідер Демократичної партії Молдови Маріан Лупу.

У ніч на неділю, 18 жовтня, закінчився термін подачі документів для реєстрації кандидатів на пост глави Молдови. До цього часу був зареєстрований тільки один кандидат - Маріан Лупу.

"На підтримку його кандидатури підписалися 26 депутатів від Альянсу за європейську інтеграцію (АЕІ)", - повідомив голова парламентської комісії з проведення виборів президента Іон Плешка.

Він нагадав, що кандидатура Лупу була зареєстрована в перший же день прийому документів - 8 жовтня.

Як повідомлялося, президентські вибори в Молдові відбудуться 23 жовтня 2009 року.

"Вибори президента відбудуться в обумовлені законодавством і рішенням парламенту терміни. Ми не бачимо проблем, тому що закон не зобов'язує проводити вибори президента в парламенті на альтернативній основі", - підкреслив Плешка.

Попередній президент Молдови Володимир Воронін склав з себе повноваження у вересні 2009 року. Воронін використовував два президентські терміни, дозволені конституцією, і за законом не міг більше знову балотуватися на цю посаду.

Читайте також:

Президент Молдови відкликав з уряду 7 міністрів

Молдова може найближчим часом об'єднатися з Румунією

Воронін офіційно заявив про відхід з поста президента Молдови

Лідер комуністів Молдови Воронін – політичному опоненту: "Пішов на хрін!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: