На прес-конференції Трамп не дав слова журналістові CNN через публікацію компрометуючого звіту

Дісталось також каналу ВВС та виданню BuzzFeed.

Новообраний президент Дональд Трамп під час своєї прес-конференції різко обірвав журналіста CNN, який хотів поставити запитання.

Перед тим Трамп відповідав на запитання від іншого журналіста щодо опублікованого у пресі компромату: "Я вважаю ганьбою те, що стільки інформаційних агентств оприлюднили брехливу та підроблену інформацію. Це ганьба. Це поступок, гідний німецьких нацистів. Ця інформація, брехлива, якої ніколи не було, була оприлюднена спочатку виданням BuzzFeed, яке є просто купою сміття, і вони ще відчують наслідки від публікації цього, і видання аж до CNN розповсюдили це".

Після цього журналіст CNN попросив слова: "Якщо ви вже нас звинувачуєте, то дайте поставити запитання".

На що Трамп відповів жорсткою відмовою, наказав передати слово іншому журналістові, а представника ненависного каналу зупиняв словами "тихо", "я не дам вам слова", "ви робите фейки".

Дісталось також і каналу ВВС, який Трамп назвав "ще однією сумнівною організацією", однак запитання вислухав.

Нагадаємо, видання BuzzFeed опублікувало компрометуюче досьє на Дональда Трампа, яке начебто укладене колишнім представником британської розвідки, проте не є підтвердженим. У ньому є досить пікантні подробиці, які нібито траплялись з новообраним президентом США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: