На президента Зімбабве вчинили замах просто після промови на стадіоні

Дата публікації
Перегляди
2423
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На президента Зімбабве вчинили замах просто після промови на стадіоні

Фото: Reuters

Постраждали вісім осіб.

На президента Зімбабве Еммерсона Мнангагву здійснили замах просто після промови на людному стадіоні.

Про це повідомляє The Guardian.

Мнангагва якраз спускався з подіуму на стадіоні Уайт Сіті у місті Булавайо. Він махав натовпу, який зібрався на захід в рамках передвиборчої кампанії, і йшов до свого VIP-намету, коли просто у натовпі супровідників президента стався вибух.

За даними видання, сам 75-річний Мгангагва не постраждав внаслідок замаху, проте поранення отримали щонайменше восьмеро осіб, серед яких і віце-президент Кембо Могаді. Також постраждали другий віце-президент і колишній головнокомандувач. 

Після вибуху президент закликав населення до миру, любові та єдності. Він зазначив, що висловлює співчуття усім, хто постраждав внаслідок "беззмістовного акту жорстокості".

Наразі невідомо, хто міг стати автором атаки. В опозиції побоювалися, що вибух стане інструментом політичної маніпуляції, а також спричинить переслідування, однак таких дій від правоохоронних органів не спостерігалося.

Нагадаємо, Еммерсон Мнангагва на прізвисько "Крокодил" прийшов до влади у Зімбабве внаслідок мирного військового перевороту. Раніше лідером країни був 93-річний Роберт Мугабе.

Наступна публікація