На президентських виборах в Індонезії лідирує нинішній глава держави

За даними екзіт-полів, діючий президент Сусіло Бамбанг Юдхойоно отримує не менше 50% голосів виборців.

В Індонезії проходять президентські вибори.

За даними опитувань виборців на виході з ділянок, з великим відривом лідирує нинішній президент країни Сусіло Бамбанг Юдхойоно.

"За попередніми даними, Юдхойоно отримав 50,48 % голосів виборців, тоді як його опоненти - Мегаваті Сукарнопутрі та Юсуф Калла - по 19,48% і 15,19% відповідно", - говориться в повідомленні телеканалу MetroTV.

За іншими даними Юдхойоно отримав 53,87 % голосів, а Мегаваті та Калла по 20,74% і 25,79% відповідно. Близько 176 мільйонів індонезійців проголосували в більш ніж 450 тисячах виборчих ділянок по всій країні.

На посаду глави держави претендують три кандидати - нинішній президент Сусіло Бамбанг Юдхойоно, колишній президент країни Мегаваті Сукарнопутрі та діючий віце-президент Юсуф Калла.

59-річний Юдхойоно представляє засновану ним Партію демократів, кандидатом на посаду віце-президента в його команді є колишній міністр економіки і колишній директор Центробанку Будіоно.

Другу пару кандидатів на посаду президента і віце-президента очолює 62-річна Мегаваті Сукарнопутрі, дочка батька-засновника незалежної Індонезії Сукарно і президент країни з 2001 по 2004 рік. Мегаваті представляє Демократичну партію Індонезії, на посаду віце-президента при ній претендує колишній глава спецназу Прабово.

Замикає трійку претендентів на місце лідера держави представник партії Голкар Юсуф Калла, промовець "у в'язці" з колишнім міністром оборони і колишнім головнокомандуючим озброєними силами генералом у відставці Віранто.

На думку експертів, шанси на переобрання на другий термін у нинішнього президента Юдхойоно були беззаперечні. Головне питання, яке буде остаточно вирішене 8 липня, - чи вдасться йому зібрати більше половини голосів або ж знадобиться другий тур виборів.

І хоча офіційні результати виборів будуть відомі лише через декілька днів, судячи з опитувань виборців на виході з ділянок для голосування, в другому раунді необхідності не буде.

Читайте також:

"Наша Україна" створює нову партію для перемоги Ющенка на виборах

Президент Індонезії звинуватив опонентів у використанні чорної магії

У Болгарії обирають новий парламент

Перерахунок голосів в Ірані підтвердив перемогу Ахмадінежада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: