На проміжних виборах у Неваді переміг мертвий власник борделів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він був кандидатом від республіканців.

Власник борделів і зірка реаліті-шоу Денніс Гоф, який загинув у середині жовтня, переміг на виборах у законодавчу асамблею штату Невада. Він був кандидатом від Республіканської партії.

Про це у середу, 7 листопада, пише Associated Press.

Гоф переміг освітянку від демократів Лесі Романов. В окрузі на місце Гофа буде призначено іншого республіканця.

Гофа знайшли мертвим у одному з його борделів 16 жовтня після низки вечірок на честь його 72-го дня народження. Його тіло знайшли порноактор Рон Джеремі та повія в борделі. Причину його смерті ще встановлюють.

Зазначається, що його було знайдено у тому ж самому борделі, де у 2015 році було знайдено без свідомості колишнього професійного баскетболіста Ламара Одома.

Чоловік володів мережею публічних будинків у Неваді - єдиному штаті у США, у якому дозволяється їм легально працювати. Він також брав участь у кількох епізодах дорослого реаліті-шоу "Бордель" ("Cathouse") і написав книгу під назвою "Мистецтво сутенерства", схожу на книгу Трампа "Мистецтво угоди".

Ім’я померлого опинилося у бюлетені, оскільки за законом його вже не можна було виключити за такий короткий термін до голосування.

Нагадаємо, на проміжних виборах у США перемогу на губернаторських перегонах у двох штатах одержали американці українського походження. Вибори відбулися 6 листопада. Демократична партія отримала більшість в Палаті представників, натомість республіканці утримають контроль над Сенатом.

ВідеоПроміжні вибори у США: демократи здобули більшість у Палаті представників Конгресу

В Сполучених Штатах обрали членів Палати представників і третину Сенату. Ці вибори стали історичними одразу за багатьма чинниками: рекордна явка, рекордна кількість - майже сто обраних жінок, наймолодшій з яких тільки тридцять. До Конгресу потрапили перші мусульманки, і тепер Палата представників належить демократам. 

Проміжні вибори у США: демократи здобули більшість у Палаті представників Конгресу

Залиште свій коментар

Вибір редакції