На "Распадской" знайдено тіло одного з гірників, які вважалися зниклим безвісти

Під час пошукових робіт знайдено тіло одного з 24 шахтарів, що вважалися зниклими безвісти. Дістатися інших місць можливого знаходження гірників поки неможливо.

Знайдено тіло одного з 24 зниклих безвісти гірників шахти "Распадская". Про це повідомили в штабі з ліквідації аварії.

Тіло шахтаря рятувальники виявили на ухилах пласта номер 7, де вони проводили огляд. В інших точках можливого знаходження гірників пошуки поки вести неможливо у зв'язку з високою концентрацією метану і небезпекою вибухів.

Одночасно в штатному режимі триває підтоплення окремих ділянок шахти, зводяться вибухостійкі перемички, повідомив головний інженер шахти Владислав Вальц.

В результаті двох вибухів метану на шахті в ніч з 8 на 9 травня загинули 66 людей, доля 23 невідома.

Тим часом у Москві на Чистих Прудах напередодні пройшла акція лівих сил на підтримку кузбасівських шахтарів.

Біля пам'ятника Грибоєдова зібралося близько 150 людей, серед них представники рухів "Солідарність", "Вперед", Лівий фронт, Cоюз комуністичної молоді та інших. Акція пройшла під гаслом "Путіна і Тулєєва - в забій!".

Удальцов розповів, що перед початком акції міліціонери спробували вилучити транспарант з гаслом, так як він, нібито, не був заявлений, але організатори акції наполягли на тому, щоб його залишили.

Учасники мітингу зажадали провести об'єктивне розслідування трагедії на шахті "Распадская", покарати реальних винуватців трагедії, забезпечити виплату працівникам заробітної плати за період простою шахти.

Крім того, мітингувальники вимагали припинити переслідування шахтарів та жителів Мєждурєченська і вивести з міста сили МВС, привезені з інших міст.

На шахті "Распадская" - однієї з найбільших вугільних шахт у світі - в ніч на 9 травня прогриміли два вибухи. За останніми даними, загинули 66 людей, постраждали більше 100

Читайте також:

На Кузбасі чиновники намагаються відгородитися святами від акцій протесту

Пошукові роботи на найбільшій російській шахті відклали на невизначений термін

На шахті в Росії сталася аварія, доля двох шахтарів невідома

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: