На річницю війни з Грузією російські військові проведуть навчання в Осетії

Навчання, в яких візьме участь контингент військової бази, розташованої на території Південної Осетії, будуть носити виключно профілактичний характер

Починаючи з понеділка, 3 серпня, російські військові будуть проводити навчання на території Південної Осетії. Про це заявив президент республіки Едуард Кокойти. За словами голови регіону, заходи будуть приурочені до річниці війни в Південній Осетії, розпочатої в ніч на 8 серпня 2008 року.

Кокойти підкреслив, що навчання, в яких візьме участь контингент військової бази, розташованої на території Південної Осетії, будуть носити виключно профілактичний характер і будуть спрямовані на забезпечення безпеки в регіоні.

Кілька днів тому влада Південної Осетії заявила, що з 29 липня по 1 серпня 2009 року Цхінвалі неодноразово піддавався мінометному і гранатометному обстрілу. Також під обстріл потрапив спостережний пункт підрозділу Збройних сил республіки.

Після цього Міноборони РФ підкреслило, у разі виникнення загрози безпеки жителів Південної Осетії, а також російських військовослужбовців, що знаходяться в даний час в регіоні, застосують силу. МЗС Грузії, у свою чергу, назвав цю заяву неприкритою загрозою.

Оголошуючи про початок навчань в Південній Осетії, Кокойти зазначив, що "всі чудово чули заяву Міністерства оборони Росії, і дуже жорсткий настрій Росії з цього приводу". Він також підкреслив, що під час навчань "буде робитися все для того, щоб забезпечити безпеку і тримати ситуацію під контролем".

Читайте також:

Грузія звинуватила Росію в захопленні своєї території

Саакашвілі обіцяє не розпочинати нову війну

Грузія спростовує інформацію про обстріл Південної Осетії

Росія: Грузія готується до нової "серпневої війни"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: