На Різдво британці витрачають гроші зі швидкістю 1,5 млн дол на хвилину

Цього року мешканці Британії витратили на різдвяні подарунки 2,2 млрд доларів лише в останній день перед святом.

За підрахунками маркетологів, в поточному році британці витратили на різдвяні подарунки близько 45 мільярдів фунтів стерлінгів, тобто приблизно по 730 фунтів (більш ніж 1160 доларів) на кожного мешканця країни.

Згідно з дослідженням компанії Sainsbury's Credit Cards, найбільша активність серед покупців спостерігається напередодні Різдва – 24 грудня. Цього року 19% дорослих громадян країни збиралися зробити різдвяні закупівлі в останній день, витративши на це близько 1,37 млрд фунтів (2,2 млрд доларів).

Таким чином, більше 13 мільйонів людей збиралися використати свій останній шанс придбати подарунки і продукти, витрачаючи в середньому 57 млн фунтів (91 млн доларів) на годину (1,5 млн доларів на хвилину).

При цьому в цілому показники продажів в грудні цього року були набагато гірші, ніж у минулому, внаслідок чого багато рітейлери різко знизили ціни на деякі товари.

До десятки найпопулярніших подарунків цього року увійшли відеоприставки Nintendo Wii і Sony Playstation 3, плеєри iPod Touch і iPod Nano, плазмові телевізори-панелі різних фірм та інші високотехнологічні подарунки.

Ще одним "хітом" став виготовлений в Китаї механічний хом'як Go Go Hamster, який коштує всього 9 фунтів 99 пенсів, але є бажаним подарунком для британців будь-якого віку.

Читайте також:

Мільйони християн відзначають Різдво

Абрамович купив для Різдва маєток за 54 млн

П'яний чотирирічний хлопчик вдерся до будинку сусідів і вкрав різдвяні подарунки

Найпопулярнішим подарунком на Різдво у США стали хом'яки-роботи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: