На російському підприємстві стався витік радіоактивних відходів

На судоремонтному заводі в Архангельській області РФ стався витік радіоактивної речовини. До навколишнього середовища вона потрапити не встигла.

На судноверфі у Северодвінську стався витік 2 кубометрів рідких радіоактивних відходів.

Надзвичайна подія сталася на підприємстві ВАТ "Центр судноремонту "Зірочка". Ніхто з обслуговуючого персоналу не постраждав.

Повідомляється, що причиною витоку стало утворення тріщини по зварному шву передавального трубопроводу, прокладеного між сховищем і установкою переробки.

Потрапляння радіоактивних речовин у навколишнє середовище не сталося, тому що трубопровід проходить в герметичному технологічному каналі, відзначається в повідомленні "Зірочки".

Роботи з осушення каналу були закінчені в той же день.

У результаті події перевищення контрольних значень радіаційного фону зафіксовано не було. В даний час ведеться розслідування обставин того, що сталося.

Підприємтсво "Центр судноремонту "Зірочка" спеціалізується на ремонті підводних човнів і надводних кораблів, цивільному суднобудуванні і судноремонті, співпрацю у сфері освоєння нафтогазових родовищ, виробництві гребних гвинтів, комплексної утилізації атомних підводних човнів, виробництві суднової меблів, ограновуванню алмазів і ювелірному виробництві.

Читайте також:

Під Києвом планують побудувати могильник ядерних відходів

Працівники АЕС в Індії отруїлися радіоактивною водою

Ющенко закликав світ зайнятися Чорнобилем

Італійська мафія затопила 30 суден з радіоактивними відходами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: