Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На російському архіпелазі ввели режим НС через навали білих ведмедів. Вони нападають на людей

Тварини заходять в будинки місцевих жителів.

На російському архіпелазі Нова Земля в Архангельській області ввели режим надзвичайної ситуації через навали білих ведмедів. Вони нападають на людей і проникають в їхні оселі.

Про це пише Meduza.

Ведмеді почали масово заходити на територію двох населених пунктів Нової Землі в грудні минулого року. В районі пункту Белуша Губа нарахували 52 ведмедя. Глава адміністрації архіпелагу Жиганши Мусін розповів, що "більше п'яти тварин не залишають гарнізон, в буквальному сенсі ганяються за людьми і навіть заходять у під'їзди житлових будинків". За його словами, "ніколи раніше такої масової навали білих ведмедів не було".

Незважаючи на те, що постраждалих в результаті нападів поки немає, місцеві жителі налякані. Вони бояться виходити з дому, а дітей не пускають до школи і дитячого садку.

На Нову Землю відправлена оперативна група для оцінки ситуації. Відстрілювати найбільш агресивних білих ведмедів, внесених в Червону книгу, влада поки що не дозволяє, сподіваючись знайти інший спосіб вирішити проблему.

Нагадаємо, в липні минулого року полярний ведмідь атакував і поранив охоронця, який вів туристів круїзного судна на Арктичному архіпелазі. Тварина напала, коли туристи з судна "Бремен" висадилися на північному острові архіпелагу Шпіцберген. Туристичну групу супроводжували двоє охоронців від полярних ведмедів, і на одного з них напала тварина. Зазначається, що у потерпілого травма голови, однак незначна. Другий охоронець тим часом застрелив ведмедя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції