Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На російському каналі не визнали провини за сюжет з "фейковим" євромайданівцем

Раніше вони показали сюжет, де чоловік бідкався на відсутність опалення та високі ціни.

На російському "Першому каналі" перепросили за інтерв'ю з підставним євромайданівцем, але скинули провину на стрингерів – позаштатних журналістів, які працюють на місці події за спеціальним і, зазвичай, одноразовим завданням.

Про це повідомляє Медуза, посилаючись на прес-реліз каналу.

Там додали, що штатні журналісти каналу "не мають можливості працювати в Україні". На каналі заявили, що стрингери визнали, що справді зняли свого знайомого, оскільки запис справжнього інтерв'ю нібито був зроблений з технічним браком, а сюжет треба було терміново здавати.

українець-білорус на російському телеканалі
Наша Ніва
Кадр з сюжету на "Першому каналі".

Стверджується, що стрингери попросили іншу людину "точно відтворити" справжні відповіді. "Це ніяк не виправдовує їхнього вчинку, вони вже принесли вибачення каналу і готові вибачитися перед глядачами. Ми чекаємо це відео і відразу його опублікуємо", - заявив "Перший канал".

Нагадаємо, бідним українцем Кирилом Чубенком, якого показали на російському "Першому каналі" і який був незадоволений високими цінами та Євромайданом, виявився білорус Віталій Юрченко. У сюжеті російського телеканалу він був невдоволений Майданом та розповідав, що сидить без опалення.

ВідеоРосійські ЗМІ розповсюджують фейкову інформацію про обстріл житлових кварталів Донецька

Пізньої ночі з'явилось ще одне тривожне повідомлення. Рупор російських спецслужб "РИА Новости" з посиланням на власного кореспондента в "ДНР" повідомило, що українські військові почали масований обстріл житлових районів самопроголошеної республіки. 

Російські ЗМІ розповсюджують фейкову інформацію про обстріл житлових кварталів Донецька

Залиште свій коментар

Вибір редакції