На Росію рухається радіоактивна хмара з Японії

Після вибуху на японській АЕС у бік Камчатки насувається радіоактивна хмара. В той де час у росії переконані, що аварія на АЕС в Японії не несе радіаційної загрози для Росії.

У бік Камчатки рухається радіоактивна хмара, яка могла виникнути в результаті аварії на АЕС у Японії. Про це йдеться у заяві Росспоживнагляду.

В той же час управління інформації Міністерства з надзвичайних ситуацій Росії заявило, що аварія на АЕС в Японії не несе радіаційної загрози для Росії.

Як заявила керівник регіонального управління Росспоживнагляду Наталія Жданова, території Росії хмара досягне не раніше, ніж через добу. За її словами, досі щогодинні заміри рівня радіації на сході Росії не виявили перевищення допустимої норми.

У ЗМІ повідомлялося, що витік радіації, який стався в результаті вибуху на енергоблоці АЕС "Фукусіма-1", не представляє загрози для Росії. Метеорологи стверджували, що всі шкідливі речовини будуть ставитися вітром у бік Тихого океану.

Нагадаємо, аварія на станції "Фукусіма-1" сталася у суботу, 12 березня, вранці. Після підземного поштовху на АЕС стався вибух, який обрушив стіни та дах будівлі. Станція за годину викидає в атмосферу річну дозу радіації. При цьому наголошується, що реактор вибухом не був пошкоджений.

Поранення в результаті аварії отримали четверо робітників станції, які займалися охолодженням реактора. Автоматична система охолодження вийшла з ладу після землетрусу 11 березня, коли станція була знеструмлена. З околиць АЕС "Фукусіма-1" евакуйовані кілька тисяч людей.

Слідкуйте за новинами про потужний землетрус і цунамі в Японії тут.

Читайте також:

Вибух на японській АЕС: рівень радіації перевищено в 1000 разів, зона евакуації збільшена удвічі

Вибух на японській АЕС не зачепив реактор: зафіксовано зниження рівня радіації

На японській АЕС стався вибух: рівень радіації перевищив норму в 20 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: