На саміт СНД в Кишиневі не приїдуть четверо президентів

У Кишиневі на саміті глав держав не буде президентів Казахстану, Таджикистану, Узбекистану та Туркменістану.

У саміті глав держав СНД, який відбудеться в Кишиневі 8-9 жовтня, не візьмуть участь президенти Казахстану, Таджикистану, Узбекистану та Туркменістану.

Казахстан і Таджикистан замість Нурсултана Назарбаєва і Емомалі Рахмона представлятимуть прем'єр-міністри республік, Туркменістан - віце-прем'єр. Щодо Узбекистану поки невідомо, але не виключено, що країну представлятиме посол Узбекистану.

Крім того, досі не підтверджений приїзд до Кишинева президента України Віктора Ющенка, який заявляв раніше про свій намір бути присутнім на саміті.

Український президент мав намір провести двосторонню зустріч з Дмитром Мєдвєдєвим, однак, як стало відомо, зустріч не відбудеться за ініціативою Москви.

У графіку Ющенка на 8 жовтня передбачено відвідання тактичних навчань українських військово-морських сил, які відбудуться на полігоні в Криму.

Основними темами для обговорення на саміті будуть заходи щодо подолання соціально-економічної кризи на національному та регіональному рівнях.

Згідно з регламентом, на саміті планується розглянути близько 20 проектів документів, що стосуються активізації співпраці держав - учасників СНД.

Нагадаємо, що нещодавно з СНД вийшла Грузія. Проте, Грузія залишиться учасницею низки підписаних нею договорів в рамках СНД і виконуватиме по них свої зобов'язання. Всього таких договорів налічується близько 70.

Читайте також:

Ющенко: мені необхідно зустрітися з Мєдвєдєвим

Молдова передумала вступати в НАТО та виходити з СНД

Грузія офіційно перестала бути членом СНД

Українська економіка стала найгіршою в СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: