На Сардинії на дах будинку впала валіза з кокаїном на 9 млн євро

Дата публікації

Поліція вже заарештувала пілота літака, який перевозив наркотики.

На дах будинку в невеликому містечку на Сардинії впала валіза з кокаїном, який має ціну 9 мільйонів євро.

Про це повідомила газета The Guardian.

Власники будинку в Баратилі-Сан-П'єтро почули гучний удар і одразу ж викликали правоохоронців, які виявили на даху чорну валізу з 8,5 кг чистого кокаїну.

В поліції розповіли, що повітряне судно вилетіло з невеликого аеропорту в Римі, потім у провінції Ористано на недовгий час воно зникло з радарів, бо летіло на дуже малій висоті.

Зазначається, що аналіз GPS, який є на борту літака, підтвердив, що за ці 20 хвилин літак здійснив кілька кіл над місцем, де знайшли валізу.

Зображення літака також були отримані з камери спостереження, коли він робив зупинку в аеропорту Ольбія. За допомогою свідчень співробітників аеропорту і записів відеокамер правоохоронці ідентифікували пілота як 28-річного жителя Риму.

Інцидент стався навесні, але тільки цього тижня поліція, після чотирьох місяців розслідування, заарештувала пілота літака, який перевозив наркотики.

Нагадаємо, раніше поліція Гонконгу оголосила про рекордне вилучення 700 кг кокаїну: офіцери підозрюють, що партія була завезена до міста на швидкісних катерах.

А поліція Іспанії знайшла саморобний підводний човен наркоторговців. Під час іспанських рейдів затримали 52 людини. 

Новини України: у контейнері з бананами виявили 46 брикетів кокаїну

Новини України: у контейнері з бананами виявили 46 брикетів кокаїну
Наступна публікація