На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

Кількість жертв аварії на найбільшій російській гідроелектростанції перевищила 70 людей, ще чотирьох вважають зниклими безвісти.

Під час пошукових робіт в Росії у вівторок знайшли тіла ще двох загиблих в результаті аварії на Саяно-Шушенській ГЕС 17 серпня.

Їхні особи вже встановлені. Таким чином, загальна кількість жертв на сьогоднішній день становить 71 людину. Четверо працівників вважаються зниклими безвісти, але навряд чи вони могли вижити.

Наразі рятувальники розбирають останній завал, де могли перебувати люди. У затоплених приміщеннях ГЕС залишилося відкачати близько 30 см суміші води і масла. В "Русгидро" запевняють, що пошук буде вестися до останнього - поки не знайдуть зниклих.

Проте вже зараз рятувальники почали залишати станцію, поступово передаючи об'єкт фахівцям, які відновлюватимуть ГЕС. Як сподіваються будівельники, новий машинний зал буде відновлений вже до перших заморозків.

Аварія на Саяно-Шушенській ГЕС, найбільшій електростанції Росії, сталася вранці 17 серпня. Під час ремонту одного з гідроагрегатів ГЕС в машинний зал потужним потоком полилася вода, внаслідок чого були зруйновані другий, сьомий, дев'ятий гідроагрегати ГЕС, інші пошкоджені.

71 людина загинула, четверо поки що вважаються зниклими безвісти. Ще 12 осіб було госпіталізовано, двоє з них досі перебувають в лікарні. Також медикам довелося госпіталізувати двох родичів жертв аварії з нервовим шоком.

Причини аварії поки що не повідомляються. Але російська влада відкинула версію терористичного акту та "людський чинник".

Читайте також:

Чеченські бойовики взяли відповідальність за аварію на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Шансів знайти живих людей на місці затоплення Саяно-Шушенської ГЕС не залишилося

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: