Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сайт місцевих виборів США здійснили атаку з комп'ютера, розташованого в Україні – AP

Результатам виборів це не зашкодило.

Слідчі виявили докази "шкідливого вторгнення" у роботу сайту місцевих виборів у Теннессі (США) з комп'ютера, який перебуває в Україні. Наслідком цього вторгнення, ймовірно, стало "падіння" сайту під час оголошення результатів виборів цього місяця, передає Associated Press.

Експерти з кібербезпеки повідомили, що під час DoS-атаки "підозріло велика кількість іноземних країн" заходили на сайт як учасники голосування. І ця інтенсивна активність, ймовірно, й стала причиною поломки сайту.

"Враховуючи непрямі докази, особливо доведене шкідливе втручання з української ІР-адреси, я вважаю можливим припустити, що це була спланована дія", - повідомив виданню окружний заступник директора з інформаційних технологій Девід Болл.

Водночас фахівці з кібербезпеки кажуть, що встановити достеменно, звідки була скоєна атака, їхні потужності не дозволяють, а хакери дуже якісно "заплутали сліди". Крім того наголошують, що на сайт заходили люди з понад 100 країн світу.

Офіційні спікери округу запевняють, що дані голосування не постраждали, але сайт не працював протягом години після того, як було завершене голосування, і це спричинило деякі непорозуміння. Нині вразливості системи виявлені та полагоджені, а також застосовано додаткові рівні безпеки.

Нагадаємо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США за допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

16 лютого Міністерство юстиції США заявило, що 13 громадян Росії і три російські установи звинувачуються у втручанні у вибори президента США і політичний процес в країні. Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції