На шахті "Распадська" підняті на поверхню тіла чотирьох загиблих гірників

3 жовтня знайдені і підняті на поверхню тіла чотирьох загиблих гірників, які загинули 9 травня а шахті унасідок вибуху.

На шахті "Распадська" в Кемеровській області РФ 3 жовтня знайдені і підняті на поверхню тіла чотирьох загиблих гірників.

Про це повідомили в адміністрації Кемеровської області.

У ніч на 9 травня 2010 року в шахті "Распадська" сталися два вибухи метану. В результаті 71 шахтар загинув, 19 гірників числяться зниклими без вісті, більше 100 людей постраждали.

За фактом аварії на "Распадській" порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 216 Кримінального кодексу РФ (порушення правил безпеки при здійсненні гірських робіт, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб).

"Распадська" - найбільша шахта в Росії. Її здано в експлуатацію 1973 р. Після пуску другої черги її проектна потужність склала 7,5 млн т вугілля на рік. Найвищих показників видобутку досягнуто 2007 р. - 8,8 млн т. У межах шахтного поля залягає 26 робочих пластів. Всі пласти схильні до самозапалення вугілля. За час роботи сталися дві аварії. 30 березня 2001 р. від вибуху метану загинуло 4 особи, 11 було травмовано. 17 червня 2005 р. в результаті попадання розряду блискавки зайнялася метаноповітряна суміш у газовідвідній свердловині, полум'я потрапило до відпрацьованого простору. Потерпілих не було.

Читайте також:

На шахті в Росії сталася аварія, доля двох шахтарів невідома

Кількість жертв вибуху на російській шахті збільшилася вдвоє

На найбільшій шахті Росії стався вибух, є жертви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: