На Шрі-Ланці палає контейнеровоз із хімікатами, є ризик витоку нафти: відео

У момент загоряння на борту судна перебували 25 людей.

На Шрі-Ланці чотири дні палає контейнеровоз "MV X-Press Pearl", який стояв на якорі у 18 кілометрах на північний захід від Коломбо.

Про це із посиланням на Військово-морські сили Шрі-Ланки повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що на борту судна в момент загоряння перебували 25 людей, зокрема громадян Філіппін, Китаю, Індії та Росії. Увесь екіпаж евакуювали. За даними ЗМІ, двоє людей постраждали. 

За попередніми даними, пожежа була викликана хімічними речовинами, які перевозили на судні під прапором Сінгапуру. Загалом на борту везли 1486 контейнерів, зокрема 25 тонн азотної кислоти та інших хімікатів.

Внаслідок пожежі кілька контейнерів впали в море. Як пише CNN, є ризик витоку нафти, що може вплинути на 30 кілометрів берегової лінії.

У гасінні пожежі брали участь  п'ять буксирів та корабель ВМФ. Компанія X-Press Feeders, яка володіє і управляє судном, підтвердила, що екіпаж перебуває у безпеці, і заявила, що буде тісно співпрацювати з владою Шрі-Ланки і аварійними службами, щоб загасити пожежу і врятувати судно і його вантаж.

"Спеціалізоване протипожежне обладнання, яке прибуло з Європи вчора ввечері, приєднається до рятувальних операцій", - йдеться на сайті підприємства.

У минулому році неподалік від берегів Шрі-Ланки спалахнула пожежа на танкері MT New Diamond, який перевозив близько 270 тисяч тонн сирої нафти. Чотири дні ВМФ острівної країни та берегова охорона Індії намагалися загасити полум'я, адже існував високий ризик витоку нафти у води Індійського океану. 

Новини України: в Одеській області сталося дві аварії з контейнеровозами – шестеро людей травмовані

Новини України: в Одеській області сталося дві аварії з контейнеровозами – шестеро людей травмовані