На Шрі-Ланці уперше за три тижні після терактів відбулася недільна меса в католицьких церквах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Службу відслужили за посилених заходів безпеки.

Через три тижні після серії терористичних атак в столиці Шрі-Ланки Коломбо вперше відслужили католицьку недільну месу.

За посилених заходів безпеки тисячі католиків зібралися в неділю, 12 травня, в храмі святої Терези, передає інформагенція AFP.

Для охорони учасників релігійного заходу залучали військових з автоматичним озброєнням. Також вірян, котрі прийшли на богослужіння, перевіряли на наявність вибухових речовин. Крім того, на території біля церкви заборонили паркування автотранспорту.

Більшість католицьких церков, розташованих за межами Коломбо, ще минулого тижня відновили свою роботу за умови дотримання суворих заходів безпеки.

Нагадаємо, під час терористичних атак на три католицькі церкви і три фешенебельні готелі, скоєних 21 квітня у Коломбо та його околицях, загинули 258 осіб, а ще близько 500 - травмовано. Уряд країни поклав відповідальність за скоєне на ісламістські угруповання "Національний Таухід Джамаат" та "Джамміятул Міллату Ібрагім" і заборонив їх. Про свою відповідальність за теракти оголосила й міжнародна терористична організація "Ісламська держава" (ІД).

Поліція Шрі-Ланки заарештувала понад 150 осіб за підозрою в причетності до терористичних нападів. Для боротьби з осередками ісламістів залучили армію.

Як повідомлялося, нещодавні теракти вкрай негативно позначилися на туристичній галузі країни, що вважається однією з найважливіших для економіки Шрі-Ланки.

ВідеоТеракти на Шрі-Ланці: жертв було менше, бо помилково рахували понівечені тіла кілька разів

Рахунок змінився майже на сотню, за останніми даними, загинуло 253 людини, хоча раніше повідомлялося про 359 жертв. Чиновники пояснили, що подекуди понівечені тіла рахували двічі. Нині у лікарнях лишається ще півтори сотні поранених. Серія вибухів у 5-зіркових готелях і християнських храмах пролунала минулої неділі. Затримано шість десятків підозрюваних.    

Теракти на Шрі-Ланці: жертв було менше, бо помилково рахували понівечені тіла кілька разів

 

Вибір редакції